شرکت طراحی و توسعه تجهیزات الکترونیک آسیم که به اختصار آسیم الکترونیک گفته می شود، در زمینه فروش و تولید محصولات الکترونیکی اندازه گیری و سامانه های داده برداری و کنترل کننده فعالیت می کند. همچنین نمایندگی چندیدن شرکت خارجی در زمینه های مختلف را دارا می باشد که محصولات این کمپانی ها را نیز در بازار ایران عرضه می کند.

شرکت آسیم الکترونیک با هدف کم کردن وابستکی کشور به صنعت کشورهای اروپایی و آسیایی در سال 93 شروع به فعالیت نمود و در مدت کوتاه توانست زمینه های فراوانی برای بخش صنعت کشور در جهت خودکفایی ایجاد نماید.

شرکت آسیم الکترونیک در تاریخ 1393/07/11 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات در رسته صنعت و الکترونیک به طور رسمی آغاز نمود. الکترونیک یکی از پایه های علم و صنعت می باشد که در میان تولید کنندگان دستگاهای صنعتی و همچنین برای شرکت ها و موسسات کوچک و حتی خانگی مورد استفاده می باشد . متاسفانه با پیشرفت روز افزون و نفوذ بیشتر الکترونیک در مباحث مختلف از جمله صنعت شاهد آن هستیم که این خدمات نه تنها بصورت اصولی و به روز ارایه نمی شوند، بلکه برای خدمات با کیفیت پایین هزینه ها تعرفه های گذافی نیز اخذ می شود .شرکت آسیم با هدف ارائه خدمات مناسب در زمینه های مختلف به صنعت کشور وارد عرصه شد و تمام تلاش خود را در ارایه خدمات به روز با کیفیت مناسب و قیمت توجیه پذیر به کار گرفت.
خدمات آسیم الکترونیک
• طراحی توسعه و تولید دستگاهای اندازه گیری
• خدمات تعمیر و تامین قطعات موتور های دیزل، ژنراتور ها و کمپرسور ها
• مشاوره و طراحی و اجرای وب سایت های شرکتی، سازمانی و شبکه های بزرگ و کوچک

علاوه بر فعالیت های بخش تولید و ساخت دستگاه ها، نرم افزارها، و خدمات مختلف که در بخش مربوطه ذکر شده است.

آسیم الکترونیک توجه خاصی به تامین نیاز های محصولات غیر ایرانی تولید کنندگان داخلی دارد.

از این جهت این شرکت همواره در تلاش بوده تا با تامین قطعات با کیفیت و قیمتی معقول بتواند گامی مثبت در جهت ثبات بازار بردارد.

این محصولات و نمایندگی ها در آینده کامل تر و به روز رسانی خواهد شد.